Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Chio sa v novinke spája s hviezdou TikToku. Na novinke Level Up hosťuje Alvin Star (VIDEO)
chio alvin risk level up
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Chio sa v novinke spája s hviezdou TikToku. Na novinke Level Up hosťuje Alvin Star (VIDEO)

Chio a Alvin Star v novinke Level Up

Mladý talent Chio opäť prekvapuje a tentoraz to nie je len jeho one-man show, na singli Level Up mu hosťuje Alvin Star. Známy hudobný TikTok tvorca má na sociálnej sieti armádu viac ako 300-tisíc followerov.

Ide o kombináciu, ktorá sa veľmi dobre počúva. Chio prináša svoj charakteristický rap, zatiaľ čo Alvin Star ho dopĺňa rytmickým refrénom.

A kde by bol hip-hop bez dobrých klipov? Videoklip k tejto skladbe bol natočený priamo na tuning zraze, ktorý organizovala Garage Family. Pokiaľ ste fanúšikmi nadupaných áut, klip vás ohromí – od vytunených BMW po tie najnovšie modely Mercedesu.

Za kamerou stál, ako už tradične, talentovaný marekduri z labelu Flex in Peace, ktorý opäť prekonal sám seba. Level Up nesie energiu noci, rýchlych áut a mestských ulíc. Song je vhodný pre všetkých, ktorí milujú skvelý rap a nočné jazdy autom.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame