Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
P.A.T. zjemňuje a vydáva akustickú novinku Napaťav. Hovorí, že si po hitoch urobil pauzu (VIDEO)
p.a.t. napaťav
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsLatinoPOPVideo

P.A.T. zjemňuje a vydáva akustickú novinku Napaťav. Hovorí, že si po hitoch urobil pauzu (VIDEO)

P.A.T. a jeho akustická novinka Napaťav

Pouličný autor tónov alias Franto alias P.A.T. je späť s ďalšou novinkou s názvom Napaťav, no tentokrát sa rozhodol trochu zjemniť. Franto vydal nový song v nedeľu, 27. augusta a ukazuje v ňom svoju citlivú tvár umelca, ktorý vie zrazu nahrať aj emotívnu baladu.

Po toľkých hitoch som si trošku urobil pauzu a nahral takúto vecičku. Potom pokračujeme ďalej, napísal na svojom Instagrame.

Fanúšikovia by však zrejme chceli počuť viac tvrdého a agresívneho rapu. Franto im preto v komentároch na Instagrame vysvetľuje, že to nebude robiť nasilu.

„Keď na to budem mať chuť, tak spravím. Momentálne som šťastný a nebaví ma nakladať na nepodstatné veci. Nechcem byť nasilu nasratý, keď nie som. Moja tvorba sa odvíja od mojich emócií. A momentálne ju mám takúto, napísal.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame