thomas anders kandráčovci
Zdroj: TS
NewsEventySlovensko

Thomas Anders a Kandráčovci na spoločnom pódiu nevystúpia. Koncert sa ruší

Zrušený koncert dvojice Thomas Anders a Kandráčovci

V utorok 29. augusta 2023 mali v banskobystrickom areáli vystúpiť Kandráčovci a Thomas Anders zo skupiny Modern Talking, Vzhľadom na mimoriadne nízky záujem divákov o toto podujatie sa ho organizátor rozhodol zrušiť.

„Našou snahou bolo priniesť na Slovensko hviezdu 80. rokov a užiť si spolu s ním a Kandráčovcami príjemný augustový večer. Všetko na koncert bolo pripravené na
vysoko profesionálnej úrovni, či už produkčne, technicky, organizačne ale aj reklamne. Nemôžeme však riskovať finančnú stratu,“ povedal organizátor podujatia Miro Tomaškovič.

„Chceme sa poďakovať tým, ktorí si vstupenky v predpredaji už zakúpili. Zároveň sa im hlboko ospravedlňujeme za zrušenie podujatia,“ dodal. Vrátenie vstupného bude zabezpečovať predajca podujatia Ticketportal.sk.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame