Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Dame vydá deluxe verziu albumu Frí Dom už dnes večer, iba v našom shope!
dame deluxe frí dom
Zdroj: instagram.com
News

Dame vydá deluxe verziu albumu Frí Dom už dnes večer, iba v našom shope!

Dame a deluxe verzia albumu Frí Dom

O plánovanom vydaní deluxe verzie albumu Frí Dom sme ťa informovali už dávnejšie, Dame ho však vydá už dnes večer! Stane sa tak o 19:00 večer na našom Ruka Hore shope, pričom pôjde o výnimočnú kolekciu, ktorá sa už nikdy potom nebude predávať. Každý album má dokonca svoja vlastné čislo a jednotlivé kúsky budú absolútne unikátne.

Album je vyrobený v limitovanom počte 1013 kusov v špeciálne navrhnutom obale s 31 fotkami a dvoma CD, na ktorých pribudlo 15 hostí. Každý album má svoje číslo a viac ich nebude vyrobených. Ku každému bude pribalená download karta s albumom digitálne. Som zvedavý, čo na to poviete, keď to budete počuť, aj keď to chytíte do rúk. Ďakujem ešte raz všetkým čo sa na tom so mnou podieľali, napísal Dame na svojom Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame