Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Majk Spirit a Álvaro Soler spolu? Čo si táto dvojica osobne povedala?
majk spirit álvaro soler
Zdroj: instagram.com
News

Majk Spirit a Álvaro Soler spolu? Čo si táto dvojica osobne povedala?

Majk Spirit a Álvaro Soler spolu v zákulisí

Takúto kombináciu by sme na jednej fotke nikdy nečakali, no Majk Spirit a Álvaro Soler nás prekvapili na line-upe festivalu Lovestream. Ten sa v roku 2023 uskutočnil v bratislavských Vajnoroch a chalani boli súčasťou sobotňajšieho programu. Následne sa spolu stretli, porozprávali a odfotili v zákulisí.

„Vždy ma prekvapí pokora a ľudskosť veľkých svetových celebrít. Ako keby čím si pokornejší, tým väčší úspech ti je dopriaty, až na pár výnimiek, samozrejme. Álvaro ma stopol s tým, že ‚great show man‘ a sám dal parádnu show hneď po mne. Real recognize real. A btw, Lovestream je naložený festival, určite dnes choďte kuknúť Imagine Dragons, bude to epické!“ napísal Majk Spirit na svojom Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Majk Spirit (@majkspirit)

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame