ed sheeran sociálne médiá
Zdroj: krone.at
News

Vydá Ed Sheeran zajtra nový album? Všetko nasvedčuje veľkej novinke

Ed Sheeran a nečakaný nový album?

Britský spevák Ed Sheeran nás už dlhodobo pripravuje na nový album, ktorý by sa mal týkať jesenného ročného obdobia. Tematika upršaného a veterného počasia síce nie je extra vábivá, no mesiace ako október či november si spájame aj s dobrým čajom a pokojom, čo už znie o čosi príjemnejšie.

Nová hudba od Sheeranovho albumu Subtract, ktorý vyšiel v prvej polovici tohto roka, by teda už mala byť za dverami. Na Instagrame oznámil, že sa jeseň blíži a v dvoch krátkych informačných videách na štýl teleshoppingu vtipkuje, pričom fanúšikom zanecháva zaujímavé indície.

Vo video totiž spomína dátum 24. august, kedy by malo dôjsť k doskladneniu produktu, ktorý vo videu propaguje. Keďže ide o zajtrajší deň, je čas sa pripraviť, pretože sa zrejme dočkáme nového albumu, singlu alebo veľkého oznámenia.

V rozhovore s Andym Cohenom na SiriusXM o albume povedal toto: „Je to album o jeseni. Nemám žiadne očakávania. Robil som na ňom už dávnejšie až pokým sa nestali isté udalosti, kvôli ktorým som urobil Subtract. Dokončil som ho v priebehu minulého roka.“

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, music-news.com

Zdroj titulného obrázku: krone.at

Komentáre

Odporúčame