asap rocky d.m.b.
Zdroj: youtube.com
News

Rihanna a A$AP Rocky majú druhé dieťa. Narodilo sa im už pred pár týždňami

Rihanna a A$AP Rocky sú dvojnásobnými rodičmi

Rihanna sa podľa všetkého stala dvojnásobnou matkou a spolu s raperom A$AP Rockym priviedli na svet svojho druhého potomka. Tieto novinky v pondelok potvrdili viaceré zdroje pre Entertainment Tonight a People.

„Rihanna a A$AP strávia prvé rodičovské dni mimo dosahu verejnosti a nebudú si robiť okamžité plány, povedal Entertainment Tonight jeden zo zdrojov. Ďalší zo zdrojov prezradil, že sa dvojica cíti veľmi dobre a sú nadšení z prírastku v rodine.

Zdroje exkluzívne pre TMZ prezradili, že sa druhé dieťa hviezdneho páru narodilo 3. augusta v Los Angeles. Bližšie zdroje tiež potvrdili, že ide o chlapca. 35-ročná Rihanna a 34-ročný A$AP, vlastným menom Rakim Mayers, už sú od mája 2022 rodičmi 15-mesačného syna, ktorý sa volá RZA (rizza).

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, music-news.com

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame