rytmus anita soul
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPRnBVideo

Rytmus a Anita Soul majú Groove. Novinka slovenských stálic je vonku (VIDEO)

Rytmus, Anita Soul a ich Groove

Anita Soul a Rytmus vydali spoločnú novinku Groove, ktorá je ďalšou ich spoluprácou po songoch Ona má štýl či Chalan vs. muž. Pieseň sa na YouTube objavila v nedeľu, 20. augusta aj spolu s videoklipom. Produkciu si na starosť zobral Dar’rell Banks a text napísal známy slovenský spevák, producent a textár ADiss.

„Pred istým časom mi Rytmus napísal, či by som neskúsil napísať text pre Anitu Soul a dnes je to vonku v podobe vážnej skladby Groove. Ďakujem za príležitosť sa podieľať a kreovať,“ napísal ADiss v stories na svojom Instagrame. Anita na Instagrame zároveň dodala, že novinka bude súčasťou albumu Balans, ktorý vyjde už čoskoro.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame