Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Polemic a Lasky v letnej novinke Plážová. Skupina predávala vlastný nápoj a palacinky (VIDEO)
polemic para lasky tomáš šedivý plážová
Zdroj: TS/Rudolf Baranovič & Braňo Špaček
KLIPSK/CZNewsPOPREGGAE‎Video

Polemic a Lasky v letnej novinke Plážová. Skupina predávala vlastný nápoj a palacinky (VIDEO)

Polemic a Lasky v letnej novinke Plážová

Členovia skupiny Polemic milujú leto, slnko a zábavu, čo je dlhoročne cítiť z ich autorskej tvorby a aktuálne i z nového videoklipu k piesni Plážová, ktorý režíroval Braňo Špaček. Účinkuje v ňom aj bonviván Lasky z Pary a slovenská reprezentantka v synchronizovanom plávaní Silvia Solymosyová.

Počas letnej koncertnej sezóny si kapela Polemic odskočila na Zlaté Piesky, kde jej členovia vymenili svoje hudobné nástroje za palacinkáreň na kolesách.

„Moja prvá myšlienka bola, či sa do toho auta zmestím. Aj keď nazývať túto pojazdnú trojkolečku autom, je dosť odvážne. Nakoniec som to úplne v pohode zvládol. Kamarát Frederik, ktorý nám pojazdnú palacinkáreň zapožičal, nás veľmi rýchlo zaučil – po tretej palacinke sme ich vrteli ako profíci. Dokonca som dostal od Frederika aj ponuku, že keď budem mať menej koncertov, tak ma berie do tímu. Za dve-tri hodiny sme spravili okolo 50/60 palaciniek,“ pochválil sa autor textu piesne Plážová Michal „Mickey“ Novácky.

Vlastnoručne vyrobené palacinky si však Mickey s Petrom Šandorom nenechali iba pre seba. Rozdali ich zadarmo náhodným okoloidúcim a ponúkli nimi aj ľudí vo vode.

„Každý, kto od nás dostal nami vyrobenú kvalitnú francúzsku ska-palacinku, sa veľmi potešil. Z počiatku sa ľudia zdráhali podísť bližšie, ale po dvoch hodinách točenia sa všetci osmelili. Spravili sme tam taký rozruch, že aj po poslednej klapke chodili ľudia s peňaženkami k stánku, či by sa predsa len ešte nejaká palacinka nenašla,“ dodal s úsmevom Peter Šandor.

Cieľom bolo vytvoriť vlastný drink a predávať ho okoloidúcim

Okrem lahodných palaciniek mali chlapci v ponuke aj svoj vlastný nápoj – Limopivo. Vo videoklipe v záberoch s Petrom „Petkom“ Opetom a Miroslavom Baričičom je priamo vidno, ako sa človek zatvári, keď tento drink ochutná.

„V scenári úloha znela: vymyslieť špeciálny nápoj z lacných surovín tak, aby sa tváril ako originálny miešaný drink a „predávať“ ho náhodným okoloidúcim. V klipe svoju úlohu splnil, dokonca niektorým ľuďom aj reálne chutil, ale mne absolútne nie. Pivo plus pomarančový džús a kyselka je príšerná kombinácia. Ešte šťastie, že v šatni pred koncertom máme oveľa chutnejšie nápoje,“ pousmial sa Peter „Petko“ Opet, ktorého doplnil režisér klipu Braňo Špaček: „Tento nápoj vznikol tak, že som ako rekvizitu pre scénku, kde chalani namiešajú „svoj vlastný letný drink“, doniesol to najlacnejšie pivo v plastovej fľaši a najlacnejšiu žltú malinovku rovnako v plastovej fľaši + 2 krabičky kyseliny citrónovej v prášku. Chalani tomu dali svoj obchodný názov Limopivo. Chutilo to ako trochu kyslejšie ochutené nealko pivo.“

Po záberoch na Zlatých Pieskoch sa režisér so svojim teamom presunul na kúpaliská Delfín a Tehelné pole, kde na svoj part už čakal spevák skupiny Para Tomáš „Lasky“ Šedivý a vynikajúca akvabela Silvia Solymosyová so svojimi priateľmi.

„Pozornému oku diváka neunikne, že v záberoch s Laskym sa striedajú 4 dievčatá a občas aj jeden mladý muž. Sú to naši kamaráti, budúci nádejní tanečníci. Peter Andel je dokonca členom baletu SND. Túto partiu doplnila šikovná slovenská reprezentantka v synchronizovanom plávaní a takzvaná ‚underwater dancer‘ Silvia Solymosyová,“ prezradil Michal „Mickey“ Novácky.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, TS

Zdroj titulného obrázku: TS/Rudolf Baranovič & Braňo Špaček

Komentáre

Odporúčame