Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Zuzana Plačková sa postarala o hit tohto leta, vypočuj si song Love! (VIDEO)
rene rendy what is love
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsLatinoPOPVideo

Zuzana Plačková sa postarala o hit tohto leta, vypočuj si song Love! (VIDEO)

Rene Rendy, Cico band a Zuzana Plačková

Kombinácia Rene Rendy & Cico band je už mnohým dobre známa, no po novom sa k nim pridáva aj Zuzana Plačková. Jej hlas môžeme počuť v refréne najnovšej skladbe Love, ktorý je v súčasnosti hitom internetu. Melódia skladby ti určite nie je cudzia, patrí piesni What Is Love od speváka Haddawaya z roku 1993.

„Táto pesnička vznikla úplne spontánne a náhodne, keď sme nahrávali s chalanmi úplne niečo iné, ale Zuzka došla navečer domov, uvidela mikrofón a skúsila našu pesničku, ktorú máme radi. Vzniklo toto, máte sa načo tešiť, tentokrát budeme mať aj brutálny zvuk. Extreeeeeeem, napísal Rene Rendy pred vydaním piesne na svojom Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame