ben cristovao sara james brighter day
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPLatinoPOPReggaetonVideo

Ben Cristovao s ďalším hitom po anglicky, vypočuj si novinku Brighter Day (VIDEO)

Ben Cristovao, Sara James a ich Brighter Day

Český spevák a raper Ben Cristovao to s tvorbou v angličtine myslí smrteľne vážne a vydáva ďalšiu novinku s názvom Brighter Day! Súčasťou letnej piesne, ktorá vyšla v piatok, 21. júla, je aj iba 15-ročná poľská speváčka Sara Zofia Egwu-James, známa pod pseudonymom Sara James.

Sara patrí k mladým talentom súčasnej poľskej scény. Zvíťazila v tamojšej verzii show The Voice Kids a v roku 2021 reprezentovala Poľsko na juniorskej Eurovízii. Tu to však ešte nekončí.

Sara bola totiž súčasťou svetovej šou America’s Got Talent a samotný Simon Cowell stlačil takzvaný „golden buzzer“. Napokon sa v šou dostala poriadne ďaleko a skončila pred bránami TOP 5. Treba teda Benovi uznať, že táto spolupráca mu naozaj vyšla.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame