Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
P.A.T. pokračuje vo vydávaní klipov, tentokrát k songu Sako Sar Šaj (VIDEO)
p.a.t. vladoboys sako sar šaj
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPLatinoVideo

P.A.T. pokračuje vo vydávaní klipov, tentokrát k songu Sako Sar Šaj (VIDEO)

P.A.T. a klip k songu Sako Sar Šaj

Raper P.A.T. pokračuje vo vydávaní klipov k svojmu najnovšiemu albumu Baro Raj, tentokrát dostáva nový vizuál pieseň Sako sar šaj! Nový klip, ktorý vyšiel v nedeľu 23. júla, zrežíroval Denis Pavel. Hudbu k songu, v ktorom hosťujú aj Vladoboys, spoločne s Frantom produkoval aj Roman Karas.

Po songoch Le romenge džal, Kaloro, Lubni a mnohých ďalších ide tak o ďalší pokus rapera ovládnuť YouTube trendy. V dobe písania článku je v rebríčku hudobných trendov videoklip na štvrtom mieste.

Raper za svoju tvorbu získal niekoľko platní

„Keď som začínal, mal som iba jeden veľký sen. Nič okrem toho sna som nevlastnil. Ako malý chlapec som písal svoje prvé texty pri sviečke, lebo sme nemali ani elektrinu. Nahrával som v špinavej kôlni a mal som mnoho prekážok. Nikto mi nikdy neveril, že to dokážem. Všetci môj sen spochybňovali a neverili mu.

Včera som sa postavil na pódium pred ľudí, ktorí so mnou odspievali celý koncert tak, že som nemusel ani spievať a môj brat Prince Marock mi predal 3 platinové a 1 zlatú platňu za moje počiny. Bolo to veľké prekvapenie, ktoré na mňa všetci plánovali. Veľmi ďakujem každému, kto sa na tomto prekvapení podieľal.

Ďakujem aj vám fanúšikom, lebo bez vás by ten sen nemohol existovať. No a presne ako počuješ v skladbe, ktorá v tomto videu znie: Ak chceš niečo zmeniť, najprv začni tým mužom v zrkadle!, napísal Franto pred pár dňami na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame