Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Dominika Mirgová a Raunii vydali letnú pecku. Vypočuj si song Bombom! (VIDEO)
dominika mirgová raunii
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsEDMHIP-HOPVideo

Dominika Mirgová a Raunii vydali letnú pecku. Vypočuj si song Bombom! (VIDEO)

Dominika Mirgová, Raunii, ADiss a ich letný hit

Na svete je ďalšia americko-slovenská spolupráca, Dominika Mirgová a raper Raunii sa spojili v songu Bombom. Ten už v nedeľu, 23. júla dostal aj svoj videoklip, o ktorý sa postaral DSFX Team.

Song však nie je novinkou, patrí na album Bratisfornia Love, ktorý je spoluprácou ADissa a Rauniiho. Projekt sa na streamovacích službách objavil už na konci júna a táto pieseň je na Spotify zatiaľ najhranejšou.

Minulé leto sme v Bratislave nahrali kopec skladieb a ty si dnes môžeš vypočuť 11 z nich na všetkých streamovacích platformách. Internacionálny projekt s anglickým a slovenským jazykom obsahuje mnoho podarených featov a originálnych skladieb, napísal ADiss na začiatku júla na svojom Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame