Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Čo znie lepšie, Filipian alebo orchester? Vypočuj si známe hity v novej podobe (VIDEO)
nia tina majself rytmus filipian
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPVideo

Čo znie lepšie, Filipian alebo orchester? Vypočuj si známe hity v novej podobe (VIDEO)

Filipian vs. Orchester

Pokiaľ si niekedy premýšľal/a nad tým, ako by zneli známe slovenské hity v orchestrálnom prevedení, Filipian má pre teba odpoveď! O unikátne prerábky populárnych skladieb sa postaral práve spomínaný producent a tím RB Music Production.

V zaujímavom miniprojekte dostali svoju novú podobu piesne Porcelán od Majselfa, Maj sa od Nii a Tiny a Nezastaviteľný od Rytmusa.

„Onedlho skočí do tenisiek niekoľko fantastických mladých muzikantov od RB Music Production, aby ste si mohli vypočuť syntézu tónov živého sláčikového orchestra pod taktovkou Radka Blahuša s hitmi top producenta a DJa Filipiana. Neskutočne ma bavilo aranžovať 3 mash-upy obľúbených pesničiek,“ napísal na Instagrame hudobník Henri Kliment, ktorý sa postaral o celkový aranžmán.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame