nik tendo nobodylisten pattern
Zdroj: instagram.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Nik Tendo a NobodyListen vydali nový spoločný album Pattern (VIDEO)

Nik Tendo a NobodyListen vydali album Pattern

Na svete je nový album, ktorý je kolaboráciou českých raperov, Nik Tendo a NobodyListen vydali spoločný projekt s názvom Pattern. Projekt sa na streamovacích službách objavil v noci zo štvrtka na piatok a je plný zaujímavých hosťujúcich mien a svoju stopu na albume má aj Slovensko.

„Ďakujem Nik Tendovi za dôveru a úplne čistú tvorbu bez žiadnych mantinelov. Milion Plus za support a strechu nad hlavou, Kristýne Kulíkovej za geniálny art direction, Deckymu za mix a co-producing, Czech Strings za Berlin session, Iryne Drahun za fotky, Yzovi, Shimmimu, Rolls Outovi, Annet X, PTK, Eddiemu Frescovi za hosting, Johanzovi Westermanovi za mastering, Tomášovi Fialovi a WHO WE ARE za video materiál a ja sa strašne ospravedlňujem! Užite si počúvanie. Tour, klipy a ďalšie veci pred nami, ešte raz sa ospravedlňujeme,“ napísal Nobody na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame