Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Dojatý P.A.T. dostal prekvapenie, na koncerte dostal 4 platne za predaj albumov (VIDEO)
p.a.t.
Zdroj: Instagram
NewsHIP-HOP

Dojatý P.A.T. dostal prekvapenie, na koncerte dostal 4 platne za predaj albumov (VIDEO)

P.A.T. a jeho veľké prekvapenie

Franto alias Pouličný Autor Tónov alias P.A.T. patrí v posledných rokoch nielen na vrchol rómskej hudobnej scény, ale aj celkovo hip-hopovej. Dokazuje to aj jeho úspešnosť v predaji albumov, ktorú sme sa mu rozhodli odprezentovať priamo na jeho koncerte v podobe štyroch platní za predaj albumov. Video nájdeš v článku nižšie alebo na našom Instagrame.

Keď som začínal, mal som iba jeden veľký sen. Nič okrem toho sna som nevlastnil. Ako malý chlapec som písal svoje prvé texty pri sviečke, lebo sme nemali ani elektrinu. Nahrával som v špinavej kôlni a mal som mnoho prekážok. Nikto mi nikdy neveril, že to dokážem. Všetci môj sen spochybňovali a neverili mu.

Včera som sa postavil na pódium pred ľudí, ktorí so mnou odspievali celý koncert tak, že som nemusel ani spievať a môj brat Prince Marock mi predal 3 platinové a 1 zlatú platňu za moje počiny. Bolo to veľké prekvapenie, ktoré na mňa všetci plánovali. Veľmi ďakujem každému, kto sa na tomto prekvapení podieľal.

Ďakujem aj vám fanúšikom, lebo bez vás by ten sen nemohol existovať. No a presne ako počuješ v skladbe, ktorá v tomto videu znie: Ak chceš niečo zmeniť, najprv začni tým mužom v zrkadle!, napísal Franto na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ruka Hore ✌🏼 (@rukahore)

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame