chio tma
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsEDMHIP-HOPVideo

Chio vydal letnú novinku Tma, klip natáčal v Budapešti (VIDEO)

Chio a letná novinka Tma

Mladý hip-hopový talent Chio práve potešil svojich fanúšikov novým singlom Tma, pozitívnym letným bangrom s housovým beatom. Skladba, ktorá vyšla v utorok, 18. júla, ťa vtiahne do tanečného rytmu a nenechá ťa stáť!

Zaujímavosťou je, že videoklip k tomuto tracku bol natočený celý na iPhone. Zodpovedným za tento neobvyklý krok je kameraman labelu Flex in Peace, marekduri. Jeho schopnosti a technika však majú za následok videoklip, ktorý je rovnako kvalitný ako produkcie točené na profesionálnu kameru.

Klip vznikol spontánne a neplánovane v Budapešti, kde Flex in Peace oslavovali rozlúčku so slobodou. Atmosféra tejto udalosti sa premietla aj do klipu. Dodáva mu to autentický a slobodný feeling, ktorý dokonale ladí s letnou náladou tohto songu.

Novinka však nie je len trackom, ktorý oslavuje leto a radosti života, ale je tiež ukážkou toho, ako Chio a Flex in Peace neustále posúvajú hranice svojej tvorby.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, TS

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame