ariana grande záchodovú dosku turné
Zdroj: screenrant.com
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

Ariana Grande si opäť povedala „thank u, next“. Čaká ju zrejme ďalší rozchod

Ariana Grande a jej ďalší rozchod, tentokrát rozvod

Americká superstar Ariana Grande prežíva náročné obdobie, s manželom Daltonom Gomezom žije oddelene a smerujú k rozvodu. Portálu TMZ blízky zdroj prezradil, že to v menželstve speváčky a realitného agenta poriadne škrípe. Sú spolu dva roky, no už od januára údajne žijú samostatne a rozvod sa blíži.

Speváčku nedávno zachytili na tenisovom turnaji Wimbledon bez zásnubného prsteňa na ruke, čo je zrejme jasným znakom toho, že im to prestalo fungovať.

Arianu s Daltonom po prvý raz zachytili paparazzi pred tromi rokmi, kedy sa bozkávali v Los Angeles, uvádza Emma. Koncom roka 2020 oznámili zásnuby a v máji prebehla svadba v kruhu blízkych. Poslednú fotografiu s manželom uverejnila Ariana na svojom Instagrame ešte v novembri 2022.

Speváčku sleduje 377 miliónov fanúšikov. V minulosti Grande randila aj s komikom Peteom Davidsonom alebo, dnes už zosnulým, raperom Macom Millerom.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Emma

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame