pavol habera
Zdroj: TS
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

Pavol Habera je späť, vydal titulnú skladbu k filmu Nikdy nehovor nikdy (VIDEO)

Pavol Habera s novinkou po niekoľkých rokoch

Po niekoľkoročnej odmlke prichádza jeden z najobľúbenejších spevákov a skladateľov slovenskej a českej hudobnej scény Paľo Habera s hudobnou novinkou. V ostatnom období intenzívne pracoval na titulnej skladbe k filmu Nikdy nehovor nikdy.

V novom „feel – good“ kinofilme si zahrajú Tomáš Maštalír, Tereza Kostková, Lenka Krobotová, Marek Majeský, Jana Kovalčiková, či ďalšie zvučné herecké mená zo Slovenska a Česka. Do našich kín sa film dostane už od 3. augusta.

Haberova nová pieseň sa volá „Všetko sa môže stať“ a zaznie v záverečných titulkoch filmu. Pavol Habera ju len prednedávnom dokončil v nahrávacom štúdiu. „Hudbu k tejto skladbe som už mal hotovú. Text vznikol až po tom, ako sme sa dohodli, že ju použijeme do filmu. Film sme videli a text upravili tak, aby s ním korešpondoval,“ hovorí k vzniku piesne Všetko sa môže stať Paľo Habera.

Habera po oslovení neváhal

„Dá sa povedať, že skladba je teda filmom čiastočne inšpirovaná a zároveň naň nadväzuje a dopĺňa ho,“ dodáva muzikant. Súbežne s dokončovaním piesne vznikol aj videoklip. Ten režíroval Adrián Kutný, nakrúcali ho v Prahe a objaví sa v ňom aj herečka Tereza Kostková, ktorá vo filme stvárňuje hlavnú postavu Naďu.

Tvorcovia filmu Haberu oslovili a muzikant po vzhliadnutí filmu neváhal. „Ja mám rád romantické filmy. Veľa sa teraz točia filmy postavené na efektoch, kde herci natáčajú sami na zelenom pozadí a musia si predstavovať, čo vlastne je okolo neho. Som odchovaný Woody Allenom, mám radšej vzťahové filmy a filmy zo skutočného života, filmy, ktoré sa môžu stať. Všetko sa môže stať,“ opisuje Habera, prečo pieseň pre film zložil aj s odkazom na jej názov.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, TS

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame