Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Saimonsa a Flexking si do klipu zavolali Queen Plačkovú (VIDEO)
saimonsa flexking
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Saimonsa a Flexking si do klipu zavolali Queen Plačkovú (VIDEO)

Saimonsa a Flexking s letnou novinkou

Raperi Saimonsa a Frayer Flexking sa po prvý raz spájajú v spoločnej letnej novinke, ktorá dostala názov Nike! Song vyšiel v nedeľu, 9. júla aj spolu s videoklipom, do ktorého interpreti dostali aj Zuzanu Plačkovú spolu s jedným z jej populárnych výrobkov.

Chcem sa poďakovať všetkým mojim ľudom, ktorí boli pri výrobe a že prišli vytvoriť tento fresh vibe! Master a video spravil Tomy Teezy, Taipan Haze, ďakujem vám chalani za všetko čo pre mňa robíte! Frayer Flexking, ďakujem za to, že som ťa mohla spoznať ako človeka.

Musím povedať, že je to úžasný chalan ktorí je správne nastavený a veľká vďaka, že si osviežil skladbu. Queen Plačková, veľká vďaka, že bola súčasťou výtvoru neviem si predstaviť klip bez nej. Dominika Mirgová, ty vieš, Nina Jánová ty beštia jedna. Proste som šťastná, že je to vonku, vychutnajte si to. The hoods! napísala Saimonsa na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame