Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Majself, Refew a Jaroslav Oláh v čisto mužskej novinke s názvom Iba ja (VIDEO)
refew majself jaroslav oláh
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Majself, Refew a Jaroslav Oláh v čisto mužskej novinke s názvom Iba ja (VIDEO)

Majself, Refew a Jaroslav Oláh

Vonku je nová československá spolupráca v zložení Jaroslav Oláh, Majself a Refew, tí nám prinášajú novinku s názvom Iba ja! Po skladbe Farby, v ktorej sa spevácky nečakane objavila aj manželka rapera, nám Majself prináša tentokrát prevažne mužský vibe v skladbe Iba ja.

Novinka nie je o mužskom egu ako sa na prvý pohľad zdá, ale ide o čisto mužský manifest za svoje osobné hodnoty, ako byť správnym mužom nielen pre svoju polovičku, ale pre seba samého! O tom, že Majself je na scéne ako doma, vieme podľa každej skladby, ktorú vypustí medzi ľudí.

Nejde o frajerskú skladbu, ale pieseň so správou

Romantickú linku svojich skladieb preťal novinkou, ktorá znie na prvú ako mužská hymna za svoje hodnoty. To celé podčiarkli jeho najbližší hudobní kamaráti raper Refew, spevák Jaroslav Oláh a ako inak o melodickú linku sa postaral jeden z najlepších slovenských producentov Fillipian.

Táto skladba nie je o našich egách alebo o tom, že sa chceme ukázať ako frajeri. Tento track nesie message, aby si išli všetci za svojim ako to cítia a nikto iný ‚iba ja‘ to vie dať do pohybu. Prešiel som si veľmi dlhú cestu, aby som bol tým mužom, na ktorého som patrične hrdý a iba ja, nikto iný nedal svoje ciele a sny do pohybu. Netreba sa vzdávať a netreba si určovať hodnotu niekým iným, iba ja poznám tu svoju, hovorí Majself.

Okrem silnej textovej výpovede si chalani pripravili aj špeciálny vizuál, ktorý mal na starosti režisér Pierre Lexis, ktorý použil 3D efekty, najmä v pasážach, kde rapuje Refew.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, TS/Jana Trellová

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame