kali nájdi sa peter pann
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPLatinoVideo

Kali a Peter Pann nám posielajú ďalšiu letnú novinku Nájdi sa (VIDEO)

Kali, Peter Pann a Nájdi sa

Jedna z našich najznámejších hudobných dvojičiek, Kali a Peter Pann, nám posiela ďalší nával leta v podobe songu Nájdi sa! Chalani vydali k ďalšiemu slnečnému esu z ich rukávov v nedeľu, 9. júla aj videoklip, o ktorý sa postaral Vladimír Horník spolu s tímom.

Kali sa na vlnách pohody a pozitívneho textu našiel a dúfame, že sa letné skladby z jeho produkcie nezastavia. V posledných dňoch zahral aj futbalistovi Milanovi Škriniarovi na svadbe a v súčasnosti si užíva zaslúženú dovolenku. Zaujímavosťou však je, že Kali nerád lieta, no na dovolenku zrazu odletel, čo sa stalo?

„Toto je moja nová obľúbená skladba zo skladieb, čo sme za poslednú dobu vydali. Kombinácia afrobeatu a amapiana ti zaručí super vibe do tohto slnečného obdobia. Samozrejme, celé prevedenie s naším rukopisom,“ napísal na svojom Instagrame producent Peter Pann.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame