yael bvlgari rachellkka
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsDnBEDMVideo

Yael vydal novinku Bvlgari, v klipe si zahrala Rachellkka (VIDEO)

Yael v novinke Bvlgari

Spevák a raper Yael nám posúva ďalšiu novinku s názvom Bvlgari, ktorého súčasťou je aj známa slovenská influencerka Ráchel Karnižová. Song vyšiel v nedeľu, 9. júla aj spolu s videoklipom, ktorý zrežíroval Martin Miko spolu s tímom Illuminate Production.

O hudobnú stránku piesne sa, ako inak, postaralo kombo v zložení Maxo Mikloš a Miroslav Chyška. V klipe si hlavnú rolu zahrala spomínaná známa internetová tvár, známa tiež pod pseudonymom Rachellkka.

„Dámy a páni, veľmi ma teší. Moje meno je Matúš Kolárovský, človek, ktorý dokáže zaspať na všetko dôležité v jeho živote. Dnes som konkrétne zaspal na jednu premiéru môjho videoklipu, takže, veľmi som šikovný,“ berie svoju lásku k spánku s úsmevom autor skladby na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame