Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Radikal Chef oslávil meniny novinkou Up Up Up, hosťuje Matej Straka (VIDEO)
radikal chef matej straka
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Radikal Chef oslávil meniny novinkou Up Up Up, hosťuje Matej Straka (VIDEO)

Radikal Chef a Matej Straka v novinke

Raper Radikal Chef a Matej Straka z Nerieš sa spájajú v novinke Up Up Up, ktorá by v tvojom letnom playliste určite nemala chýbať. Song vyšiel vo štvrtok, 6. júla aj s lyrics vizuálom, o ktorý sa postaral VolamSaCallman. Hudobnú stránku zariadil Cheketz a mix a master si podelili Rufus, resp. Masif.

Radikal, vlastným menom Patrik Schefranko, song vydal v deň svojho meninového sviatku. Nejde pritom v žiadnom prípade o debutovú spoluprácu chalanov. Spolu sme ich už mohli počuť na trackoch ako Full Speed s Majkom Spiritom, Všetky Baby či Veľa Ginu, Ráno Hlad 2.

„Všetci viete, že keď sa stretneme spolu s Matejom Strakom na tracku, tak je z toho zaručený banger. Singel je ako stvorený na krátke letné noci, enjoy,“ napísal Radikal na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram, Spotify

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame