Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Flexking a Momo v klipe k novinke Investujem brázdia Bratislavu (VIDEO)
flexking momo
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Flexking a Momo v klipe k novinke Investujem brázdia Bratislavu (VIDEO)

Flexking a Momo v spoločnej novinke

Frayer Flexking a Momo vydali svoju spoločnú novinku s názvom Investujem, ktorá je však už ich druhou spoluprácou po songu Vlci. Song vyšiel vo štvrtok, 6. júla aj spolu s videoklipom, o ktorý sa postaral Danpingdon. Autor songov Sexy Čaja a Šecky Love Na Handry si do nového klipu dokonca zohnal aj sponzora.

Raper sa na sociálnych sieťach poďakoval všetkým, kto sa na tvorbe klipu a skladby podieľal.

„Je to tu, nový videoklip je online. Díky moc za našlahaný videoklip Danpingdonovi, za mix a master Maiky Beatz, za nadupaný beat od Jay Ceaho a díky za brutálnu slohu od Moma. Zdieľajte, pozerajte, ďakujem všetkým mojim fanúšikom, let’s go,“ povedal Flexking v stories na svojom Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame