miley cyrus raye
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPVideo

Song roka 2023 zatiaľ patrí Miley Cyrus, druhá je Raye (VIDEO)

Titul songu roka zatiaľ patrí Miley Cyrus

Britský hudobný rebríček Official Charts oficiálne oznámil, že v polovici roka má na konte song tohto roka zatiaľ Miley Cyrus. Svetoznáma americká speváčka za to môže vďačiť tanečnému singlu Flowers, ktorý v spomínanom rebríčku v tomto roku strávil na vrchole už desať týždňov.

Pre Miley šlo o prvý megahit od čias piesní Wrecking Ball či We Can’t Stop. Song si na Spotify verejnosť vypočula už vyše 1,2 miliárd krát a na YouTube má videoklip už vyše 510 miliónov prehratí. Singel Flowers sa na vrchole udržal najdlhšie od čias songov legendárnych piesní I Will Always Love You od Whitney Houston a Umbrella o Rihanny.

V tesnom závese za Songom roka 2023 je zatiaľ Escapism od speváčky Raye a raperky 070 Shake, ktorý TikTok vystrelil ku hviezdam. Na treťom mieste je Kill Bill od speváčky SZA, na štvrtok song Boy’s A Liar od PinkPantheress a piata je Taylor Swift s hitom Anti-Hero.

Do top desiatky sa ešte zmestili songy od zvučných mien, ako Ellie Goulding, Calvin Harris, Rema, Libianca či Miguel.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, music-news.com

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame