chio la casa de papel
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Raper a TikToker Chio vydal motivačnú novinku La Casa De Papel (VIDEO)

Chio a jeho La Casa De Papel

Slovenský raper Chio, ktorého môžeš poznať z TikToku, kde patrí medzi našich najsledovanejších raperov, vydal singel La Casa De Papel. Táto skladba, ktorá nesie meno rovnako ako obľúbený seriál, je výsledkom jeho prvej spolupráce s popredným slovenským producentom Hoodinim. Ten je známy svojou prácou s najväčšími menami slovenskej scény.

Klip k tejto piesni sa natáčal v Bratislave, a o jeho produkciu sa postaral MarekDuri, hlavný video editor labelu Flex in Peace, ktorý Chio spoluzaložil pred dvoma rokmi. Pod týmto labelom Chio tiež vydáva svoju tvorbu, poskytujúc fanúšikom nekompromisný prístup k jeho hudbe.

Chio, pôvodom z Rožňavy, je jedným z najpopulárnejších slovenských rapperov na TikToku a známy aj ako víťaz Gogovej Axe challenge.

Téma La Casa De Papel znázorňuje silu odhodlania a vernosti. Podobne ako v rovnomennom seriáli nás Chio uisťuje, že keď sa spoja ľudia, ktorí sú odhodlaní a verní svojej veci, dokážu dosiahnuť aj to, čo sa zdá byť nemožné.

Pieseň je dokonalým príkladom Chiovej zručnosti a tvorivej sily, a súčasne ukazuje rôznorodosť a hĺbku talentu, ktorú Flex in Peace prináša na slovenskú hip-hopovú scénu.

Chio predstavil svoju tvorbu aj v iných singloch, napríklad v piesni LaFerrari, ktorú produkoval Farizey, dvorný producent Flex in Peace. Chio a Flex in Peace aj naďalej experimentujú s hudbou a zvukom, aby priniesli fanúšikom nový sound.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Chio

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame