marko damian rytmus
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Marko Damian a Rytmus v novinke Nedlžím ti nič o prekážkach života (VIDEO)

Marko Damian a Rytmus v novinke

Pred istým časom sa k nám dostala ďalšia slovenská spolupráca, spevák Marko Damian a raper Rytmus sa spojili v novinke Nedlžím ti nič! Song vyšiel 27. júna aj spolu s videoklipom, ktorý okrem Marka zrežíroval aj Cityboy. Spevák v intre vizuálu vtipne komentuje príbeh myšlienky klipu pred gymnáziom, v ktorom sa točili scény.

Približne pred mesiacom vydal Marko Damian videosingel Jedináčik so Sergeiom Barracudom, na ktorom ukázal fanúšikom, že ide novým smerom a novinkou s Rytmusom to iba potvrdil. Obaja interpreti v songu hovoria, že im do náručia nič nespadlo zadarmo. Úspešnú kariéru si dokázali spraviť aj napriek všetkým prekážkam a ľuďom, ktorých im život nadelil do cesty.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame