kali lenka piešová
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPLatinoPOPVideo

Kali a Lenka Piešová ťa roztancujú spoločnou novinkou ‚Leto celý rok‘ (VIDEO)

Kali a Lenka Piešová majú ‚Leto celý rok‘

Raper Kali a speváčka Lenka Piešová sa spoločne pokúšajú o svoje hity tohto leta a vydávajú spoločnú novinku Leto celý rok! Song vyšiel v nedeľu, 2. júla aj spolu s videoklipom, ktorý zrežíroval Michal Nemtuda spolu s tímom. Ide o ich prvú spoluprácu a vizuál natáčali v najväčšom vodnom parku na Slovensku.

Tak konečne sme vonku. Leto celý rok môžete zažiť už aj vy spolu s našim novým songom s Kalim a Petrom Pannom. Ďakujem za túto skvelú spoluprácu aj za nadupaný videoklip plný slnka, vody a energie v produkcii Michala Nemtudu s top tanečníkmi z Riverpark Dance School. My priatelia sa vidíme v najštýlovejšom vodnom parku Tatralandia, kde sme natáčali tento klip na mojich summer koncertoch. Teším sa na Vás a užívajte leto, napísala Lenka na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame