saint edyn highway
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Slovenský raper $aint s temnou novinkou Highway (VIDEO)

$aint vydal novinku Highway

Slovenský raper $aint skippol tri roky a dokončil album, ako hovorí na YouTube, no teraz vydal novú skladbu s názvom Highway! Song vyšiel vo štvrtok, 29. júna na kanáli Ruka Hore aj s klipom, ktorý zrežíroval raper spolu s Pokornym. O mix a master sa postaral Dobrin Mitchev a produkciu si zobral na starosť STORM.

Raper fanúšikov upozornil na to, že už 1. septembra vydá svoj album EFEKT, pričom dodal, že projekt bude plný zaujímavých hostí.

„Mám tam hostí, mladých youngsterov, takzavne gangsterov. Vercettiho, Blaka, Elisa, Marko Glows, Shaku zo Central Gangu. Foresta tam bohužiaľ nemám, ale s ním tak dlho plánujem spraviť track, že možno niečo ešte spravíme pred vydaním albumu,“ povedal $aint vo videu na YouTube.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame