gleb 4 veže
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Big Boy Gleb vydal novinku 4 VEŽE, živá premiéra už tento víkend! (VIDEO)

Big Boy Gleb v novinke 4 VEŽE

Jedno z top mien slovenského hip-hopu, Gleb alias Big Boy Gleb, je späť s novým singlom, ktorý dostal názov 4 VEŽE! Skladba vyšla v stredu, 28. júna aj spolu s videoklipom, ktorý zrežíroval populárny tím Produkce Beze Strachu na čele s Ondřejom Silným. O produkciu songu sa postaral starý známy Komander.

Pieseň má aj svoj podnázov, ktorým je „bratislavská pesnička“. Gleb teda venoval túto pieseň mestu, v ktorom vyrastal a v klipe ho vidíme v nadrozmernej veľkosti rapovať spoza budov na sídliskách. Časť klipu bola natáčaná ešte na začiatku mája aj spolu s fanúšikmi, o čo sa vtedy podelil aj spolu so sledovateľmi na svojom Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame