richard autner nela pocisková len nám dvom
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

Nela Pocisková a Richard Autner v klipe ku skladbe Len nám dvom (VIDEO)

Pocisková a Autner s novým klipom

Speváčka a herečka Nela Pocisková a herec Richard Autner vydali videoklip k spoločnej piesni Len nám dvom! 32-ročná Nela a 31-ročný Richard spolu tvorili v začiatkoch seriálu Nemocnica seriálový pár a boli z nich známi manželia Vargovci.

V seriáli ich manželstvu odzvonilo vtedy, keď seriálová Nela zistila, že ju seriálový Richard podvádza. Túto nešťastnú skúsenosť si preniesli aj do štúdia a vznikla novinka na motív ich televízneho vzťahu. Text piesne napísali spoločne a hudby sa zhostil Richard.

„Po dvoch rokoch sa to konečne deje, už som neverila, že raz vyjde von aj tento úžasný duet s Rišom Autnerom. Už teraz viem, že je jeden z mojich najobľúbenejších. Ďakujem ti Richard, že vďaka tebe vznikla tak nádherná skladba na motív vzťahu Rebeky a Romana Vargu, ďakujem aj tebe Marek Žilinec, že si dokázal priviesť túto skladbu do cieľa a všetkým, ktorí sa na jej vzniku podieľali. Tú lásku je v nej cítiť,” napísala Nela na svojom Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame