robin zoot givenchy
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPLatinoVideo

Robin Zoot s pokusom o letný hit s názvom Givenchy (VIDEO)

Robin Zoot a Givenchy

Český raper Robin Zoot síce vydal svoj najnovší album v septembri, no už teraz je späť s novým singlom Givenchy! Pieseň vyšla vo štvrtok, 22. júna aj spolu s videoklipom, ktorý zrežíroval Adam Pavelka. Produkciu skladby si zobral na starosť Decky.

Podľa fanúšikov a ich názorov v komentároch ide o Robinov pokus o tohtoročný letný hit, ktorý by sa mal objaviť aj v tvojom playliste. Ešte na konci septembra minulého roka pritom vydal svoj posledný album Make Sudety Great Again, ktorý tiež obsahuje letné skladby ako Everyday, Česká Floriiida či Zendaya. Na Instagrame Robin tiež píše, že mu máš dať vedieť, či z tohto klipu tvoja partnerka omdlela.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame