Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Emma Smetana s prvým českým songom, hosťuje Richard Müller (VIDEO)
richard müller emma smetana
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

Emma Smetana s prvým českým songom, hosťuje Richard Müller (VIDEO)

Emma Smetana a Richard Müller v novinke

Česká speváčka Emma Smetana nahrala svoj prvý český song Tahle jedna vteřina s veľkým hosťom, ktorým je legendárny Richard Müller. Pieseň vyšla v stredu, 23. júna aj spolu s videoklipom, ktorý zrežírovali Kubo Krížo a Matouš Sedlák.

Vizuály boli natáčané v bratislavskom Klube pod lampou. Po spolupráci s Emmou Drobnou v podobe piesne Na pohrebe lásky sa tak Müllerovi podarilo nahrať aj pieseň s ďalšou Emmou, tentokrát Smatanou.

„Sú sny, ktoré sa človeku splnia skôr, než ich stihne snívať. Práve som prežila jeden z najintenzívnejších dní v živote. S Richardom Müllerom sme nahrali moju prvú pieseň v češtine a o dve hodiny neskôr k nej natočili klip. Ďakujem ti za tu nekonečnú charizmu a hĺbku.

Ďakujem Eme Müller a Adnanovi Hamzicovi za to, že sa to dnes mohlo stať, Jordanovi Hajovi za najkrajší text a Lenke Hornovej za nečakaný impulz. Okrem iného ďakujem aj osudu za to, ako nenormálne dobrý na mňa v poslednej dobe je,“ napísala Emma ešte v máji na svojom Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame