paulie garand harantstrasse
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Paulie Garand vydal akustickú verziu skladby Harantstrasse (VIDEO)

Paulie Garand v akustickej verzii

Český raper svojim fanúšikom posúva niečo špeciálne, Paulie Garand vydal akustickú verziu skladby Harantstrasse! Jedinečná prerábka piesne sa objavila na YouTube v pondelok, 19. júna a o video sa postaral tím Forward Creatives. V tejto verzii možno počuť živú kapelu spolu s vokálom bývalého SuperStaristu, Štěpána Urbana.

„Jedna z najzásadnejších skladieb môjho repertoáru je teraz vonku v akustickej podobe. Ďakujem celej partii, ktorá opustila svoju vlastnú Harantstrasse, aby mohla vzniknúť táto session,“ napísal Paulie na Instagrame. 

Harantstrasse nie je novinkou, ide o štvrtú najpočúvanejšiu pieseň z albumu Dank z roku 2018, ktorý je spoluprácou Paulieho a producenta Kennyho Rougha. Pauliemu nie je akustická hudba cudzia, vydal akustickú prerábku songov Mezi Prsty & Livin, má za sebou viacero akustických koncertov a plánuje ďalšie!

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame