kali imt smile love
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPROCKVideo

Okrem veku sa u nás nič nemení, odkazujú Kali a IMT Smile v spoločnej novinke (VIDEO)

Kali, IMT Smile a Nič sa nemení

Kali a IMT Smile, to je kombinácia, ktorá vždy zaručí úsmev na tvári a kvalitu, čo potvrdzujú aj svojou ďalšou novinkou Nič sa nemení. Song vyšiel v nedeľu, 18. júna aj spolu s videoklipom, o ktorý sa postaral Michal Nemtuda spolu s tímom.

Pieseň bola nahrávaná v štúdiu Birdland v apríli tohto roka. Chalani ňou všetkým odkazujú, že spolu s ich rokmi a šedivými vlasmi budú stále pribúdať aj ich kvalitné piesne.

Mám chvíľu čas, pred poslednou klapkou, takže ešte raz ďakujem celému teamu, ktorý sa na tíme podieľal. Slovenskému rozhlasu za priestor, H00dinimu za super hudbu a chalanom z IMT Smile za to, že do toho so mnou išli a postarali sa o brutálnu vec. Marekovi Šurinovi, ako vždy, za zvuk, ďakujem moc.

No a v neposlednom rade Vám, mojim a našim fans za to, že našu hudbu počúvate, zdieľate a šírite ďalej. Či sa z tejto veci stane jedna z tých legendárnych, to už je len na vás, napísal Kali na svojom profile na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame