alan murin momo love
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsEDMHIP-HOPPOPVideo

Alan Murin a Momo v klipe k novinke Love hrajú videohry (VIDEO)

Alan Murin, Momo a ich Love

Spevák Alan Murin a raper Momo si svoj voľný čas spestrili hraním videohier a spravili z toho rovno videoklip k novinke s názvom Love! Song vyšiel v nedeľu, 18. júna aj spolu s vizuálom, ktorý kamerovali Lara Legend a Maroš Šesták a produkciu si na starosť zobrala Valéria Melnykova. Chalani sa pritom už veľmi dobre poznajú a ide o ich tretiu spoločnú hudobnú spoluprácu po skladbách Tron a Sucho.

Alan nám tento rok posunul už toľko klipov, koľko ubehlo mesiacov. Postupne šlo o piesne Začínam, Neber mi mood, Človek, Kde ťa mám, Zavolaj a dnes aj Love. Týmto hravým videoklipom a tanečným songom sa Alan opäť pokúša dostať do našich hudobných playlistov. Momo zároveň na svojom Instagrame oznámil, že sa môžeme už tento týždeň tešiť na jeho nový singel, v ktorom bude rapovať po nemecky.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram, Spotify

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame