Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Lana Del Rey opäť končí s Instagramom, deaktivovala si svoj účet (VIDEO)
lana del rey
Instagram/lanadelreybr
News

Lana Del Rey opäť končí s Instagramom, deaktivovala si svoj účet (VIDEO)

Lana Del Rey a Instagram

Americká speváčka Lana Del Rey síce 21. júna oslávi svoje 38. narodeniny, no pravdepodobne už bez toho, aby používala Instagram. Rodáčka z newyorského Manhattanu na sociálnom médiu oznámila, že si svoj účet deaktivuje, pretože už nepotrebuje hovoriť o svojich najbližších koncertoch alebo novom albume svojho otca.

„Ďakujem vám veľmi pekne za všetko. Keďže je už Robov album vonku a vy viete, kde budem koncertovať, tento účet sa zatvára. Veľa šťastia a milujem vás,“ napísala speváčka na Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lana Del Rey (@lanadelreybr)

Vlastným menom Elizabeth Grant už v minulosti raz s Instagramom skončila, konkrétne v roku 2021. Fanúšikovia si museli požiadať o prístup do jej osobného účtu, na ktorom zdieľala fotky z jej osobného života a raz za čas sa objavila aj na livestreamoch.

Jej otec Rob vydal svoj debutový album s názvom Lost at Sea v piatok a Lana sa na ňom objavuje v piesňach Hollywood Bowl a Lost at Sea. Lana bude počas leta vystupovať na viacerých festivaloch, vrátane populárneho britského festivalu Glastonbury.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, music-news.com

Zdroj titulného obrázku: Instagram/lanadelreybr

Komentáre

Odporúčame