100k open air festival česko
Zdroj: TS
NewsČeskoEventyHIP-HOP

Prvý ročník festivalu 100K Open Air je za dverami, vychutnaj si zážitok v plážovom parku!

Prvý ročník 100K Open Air sa blíži

Najnovší festival, ktorý prepája kvalitnú hudbu a pohodovú atmosféru, 100K Open Air, sa chystá svojich návštevníkov privítať na prvom ročníku! Tento jedinečný hudobný zážitok sa uskutoční v prostredí Beach Parku v obci Mlékojedy, neďaleko Neratovic v strednom Česku 23. júna 2023 o 16:00.

Plážový park pri vode poskytne ideálne prostredie pre festival, ktorý sľubuje nezabudnuteľné hudobné vystúpenia. Tešiť sa môžeš na interpretov zo sveta 100ky a ich hostí, ktorí ti naservírujú neuveriteľnú rapovú show.

Ide o mená ako Vercetti CG, Shaka CG, Forest Blunt CG, Mek CG, Spack DS, Doni DS, $aint Edyn, Irit, Marko Glows, Sadboy4eva, Hozy, NikDevil, Blako, Totally Nothin, DJ Travis CG, DJ Poeta, DJ Ghost.

Ako špeciálny hosť a patrón open airu vystúpi Maniak (showcase). Moderátormi celého festivalu budú charizmatickí Milionovej a Doni, ktorí zaistia interakciu s publikom a kvalitu za mikrofónom. Po skončení hlavného programu sa návštevníci môžu tešiť na skvelú afterparty, ktorú hostia DJ Witas a DJ 3BIGXL.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, TS

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame