Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
EXIT Festival 2023 bude pestrý, vystúpia Skrillex, Wu-Tang Clan či The Prodigy (VIDEO)
nový sad exit festival 2023
Zdroj: TS
SvetNewsEDMEventyHIP-HOPVideoZahraničie

EXIT Festival 2023 bude pestrý, vystúpia Skrillex, Wu-Tang Clan či The Prodigy (VIDEO)

EXIT Festival bude aj v roku 2023 stáť za to

Druhý júlový víkend sa festivaloví fanúšikovia z celej Európy stretnú na podujatí EXIT Festival 2023. To bude opäť plné svetoznámych mien, tento multižánrový festival ponúka špičkový line-up s The Prodigy, Wu-Tang Clan, Skrillex, Eric Prydz, Alesso, Viagra Boys, Amelie Lens či Keinemusik. Jeho sčasťou však bude aj ikonická dance aréna s legendárnymi elektronickými parties až do svitania.

A to všetko sa udeje na výnimočnom mieste – rozľahlej stredovekej pevnosti. Festivalové leto sa aj pre teba môže začať už od 6. do 9. júla v srbskom Novom Sade, len 500 km z Bratislavy.

EXIT je kritikmi oceňovaný srbský hudobný festival, niekoľkonásobný víťaz European Festival Awards. Domovom festivalu je Nový Sad a nádherná Petrovaradínska pevnosť zo 17. storočia, ktorá je všeobecne považovaná za jeden z najlepších festivalových areálov na svete.

Vo svojej bohatej dvadsaťročnej tradícii hostil EXIT mnoho obrovských hudobných legiend ako napr. The Cure, The Prodigy, Guns & Roses, David Guetta, Sex Pistols, Grace Jones, Arctic Monkeys, The Killers, Carl Cox, Avicii, Nina Kraviz a mnoho ďalších.

V súčasnej dobe je EXIT jednou z najväčších nezávisle vlastnených festivalových organizácií na svete. Rok 2022 bol z pohľadu návštevnosti rekordný – na 26 akcií v 10 krajinách si našlo cestu približne pol milióna ľudí, čo je najviac v histórii.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame