Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Paulie Garand, Koky a Separ v novinke Amonit II, vydali aj drill verziu (VIDEO)
paulie garand separ koky amonit
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Paulie Garand, Koky a Separ v novinke Amonit II, vydali aj drill verziu (VIDEO)

Paulie Garand, Separ a Koky

Paulie Garand sa vracia späť s novým klipom k jeho októbrovému albumu Amonit, tentokrát so songom Amonit II, na ktorom hosťujú Separ a Koky. Novinka sa na YouTube objavila vo štvrtok, 8. júna s vizuálom, ktorý zrežírovali Native Films a Ondrej Kudyn s tímami.

Ako Paulie napísal na Instagrame, „v klipe je switchnutý dvoj-trach, ale na digitals sa nachádzajú obe veci zvlášť.“ Jeho slová sa naplnili, originál piesne Amonit II i drill verziu už teraz nájdeš na všetkých streamovacích platformách.

„Nový klip je online. V playoff móde ako Michael J. a naše trio namotené v špirále Amonit. Namotaj sa tiež. Zdieľaj, komentuj, šír, nech o tom vie celý blok. Dank za reakcie na tento double-singel. Všetko čítam. Ste najviac,“ napísal Paulie na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame