ektor king kong
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Ektor si prečistil Instagram a vydal novinku King Kong (VIDEO)

Ektor a novinka King Kong

Keď si Ektor vymazal všetky fotky na Instagrame, vedeli sme, že sa blíži niečo veľké a dnes je to vďaka novému singlu King Kong vonku! Novinka vyšla včera, 8. júna aj spolu s videoklipom, ktorý zrežíroval tím LOVE THEM WORK(s) a Yaksha. O produkciu skladby sa postarali ÜBeatz & Jerry Lee a o mix a master zas Marek Surin a soundshine.sk.

Ektor sa nám týmto singlom pripomenul po prvý raz od vydania svojho štúdiového albumu Detektor III z februára tohto roka. Každý zo songov tohto projektu má miliónové prehratia až na dve výnimky v podobe skladieb Ještě chvíli a Nikdy zpátky. Blíži sa teda nová Ektorova éra? Bude nám raper posielať nové single pravidelne? Nechajme sa prekvapiť, o všetkom ťa budeme informovať.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram, Spotify

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame