majself júlia farby
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsFUNKHIP-HOPPOPVideo

Majself a jeho manželka Júlia vydali prekvapivú novinku Farby (VIDEO)

Majself a jedinečná novinka Farby

Populárny slovenský raper Majself a jeho manželka Júlia Švehlová vydali prekvapivú spoločnú novinku s názvom Farby! Song vyšiel v nedeľu, 4. mája aj spolu s videoklipom, o ktorý sa postaral režisér Pierre Lexis spolu s tímom. Producentom songu je Filipian.

Majself v máji oslávil už 15. výročie prvého kontaktu so svojou manželkou Júliou. Dvojica svoj blízky vzťah často zdieľa aj na sociálnych médiách a pred pár dňami nám posunuli prekvapivú spoločnú pieseň. Júlia si druhej polovici songu dokonca aj sama zaspievala.

„Toľko ste si to pýtali, až sme sa raz s Júliou zobrali spolu do štúdia, zatvorili sa tam s Filipianom a spravili túto raketu! Farby sú online na všetkých digitáloch, dajte nám do komentov vedieť, jak sa vám páčia a poďte to prosím zdieľať a označovať, nech vás vidíme,“ napísal Majself na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram, Spotify

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame