separ reťaze
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Separ vydal temný videoklip ku skladbe Reťaze (VIDEO)

Separ a klip k songu Reťaze

Raper Separ vydal ďalší klip k albumu Flowdemort, tentokrát ho dostala pieseň Reťaze, ku ktorej vznikol aj luxusný videoklip. Vizuál, o ktorý sa postaral Maroš Šesták spolu s tímom, sa na YouTube objavil v pondelok, 5. júna.

Separ nás na tento klip pripravoval nad Instagrame už od 17. mája, kedy vydal fotku, na ktorej je v reťaziach pred green screenom.

Separ so svojím najnovším albumom Flowdemort lámal rekordy už ihneď po jeho vydaní, s čím sa na prelome marca a apríla pochválil na svojom oficiálnom účte na Instagrame.

Ja fakt nechcem furt machrovať, ale čo mám robiť, keď sa stále deje niečo takéto? Flowdemort sa stal najstreamovanejším albumom na Slovensku za prvých 24 hodín, ale aj celkovo. Za prvý deň ste tam *ebli 1,2 milióna streamov,“ píše raper na svojom Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame