yzomandias nik tendo
Zdroj: youtube.com
SK/CZNewsHIP-HOPVideo

Yzomandias a Nik Tendo končia kapitolu „Kruhy & Vlny“ posledným klipom (VIDEO)

Yzomandias a Nik Tendo s novým klipom

Yzomandias a Nik Tendo vydávajú ďalší klip z nového albumu Kruhy & Vlny, tentokrát k agresívnemu songu Double Trouble! Nový vizuál, ktorý zrežíroval Cheddar Creek, vyšiel na YouTube včera, 24. mája. Chalani o klipe hovoria ako o poslednej kapitole ich najnovšieho projektu. Dodávajú tiež, že každá zo zastávok nedávneho turné bola vypredaná.

Českí raperi Yzomandias a Nik Tendo si užívali úspech albumu Kruhy & Vlny v rámci českej tour, no aj tak potešili fanúšikov ešte viac. Pripravili si pre nich exkluzívnu špeciálnu edíciu spomínaného štúdiového projektu, ktorý nazvali Kruhy & Vlny (217 Twins Edition). Ten obsahuje osem úplne nových songov, na ktorých sú hostia ako Viktor Sheen, Calin, Robin Zoot, PTK, Karlo a mnohí ďalší.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame