marko damian sergei barracuda
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Marko Damian a Sergei Barracuda v temnej novinke Jedináčik (VIDEO)

Marko Damian a Sergei Barracuda

Na svete je nová československá spolupráca, spevák Marko Damian a český raper Sergei Barracuda sa spojili v novinke Jedináčik! Videoklip, ktorý vyšiel včera, 23. mája, sa natáčal na Markovom sídlisku v bratislavských Dlhých dieloch, kam prišiel aj sám Sergei. O beat sa postarali Whereis.tms a biobulin.

Marko exkluzívne pre Ruka Hore prezradil, že nás touto skladbou pripravuje na nový album. Song sa vtipne opiera o stereotypné, povahové črty príznačné pre jedináčikov. Točilo sa v novootvorenom podniku Juicy, v centre mesta, tiež aj v Luxury Store v centre mesta a pred legendárnym spotom na Dlhych Dieloch, ktorým je Pizzeria Paradiso, kam Marko priniesol celý svoj gang.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Marko Damian

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame