p.a.t. alan murin momo
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

P.A.T., Momo a Alan Murin v novom klipe ku skladbe Tron (VIDEO)

P.A.T., Momo a Alan Murin

P.A.T. pokračuje vo vydávaní videoklipov k najnovšiemu albumu Baro Raj, tento raz dostala svoj vizuál skladba Tron, na ktorej hosťujú Momo a Alan Murin.

Milí fans! Už túto nedeľu večer vychádza nový videoklip ku skladbe s názvom Tron. Hosťujú v ňom Momo a Alan Murin. Bude to niečo iné, ako vychádzalo doteraz, lebo dobre viete, že P.A.T. má veľa štýlov, tak som šupol medzi skladby ako je Baro Raj, Lubni alebo Sa O Roma aj rapovú skladbu.

Veď hudba nemá limit a ja som hudobník. Trošku som prehodil štýl hudby, aby dostali aj fanúšikovia tohto štýlu svoje. Díky všetkým, čo na tom pracovali, uviedol Franto na Instagrame.

„Čo sa deje vo svete rapu a hudby? No napríklad to, že P.A.T. vydal novú naloženú vec, kde je aj Momo a ja. Podľa mňa veľmi fajnová, šmakotná vec. Prajem Vám krásny dníček a posielam ti dobrý vajbíček,“ vtipkuje Alan v stories na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame