mikolas josef
KLIPSK/CZNewsČeskoEDMEventyPOPVideo

Spevák Mikolas Josef zverejnil dátumy letného turné po Českej republike!

Mikolas Josef mieri na turné po Česku

Český spevák Mikolas Josef pred vydaním svojho debutového štúdiového albumu oznámil dátumy letnej tour po Českej republike! Pôjde o sériu piatich vystúpení, pričom prvé štyri z nich sa uskutočnia v rámci hudobného festivalu Naplno Fest. Všetky koncerty sa uskutočnia v sobotu a ide o tieto dátumy a mestá:

8. júl – Olomouc (Naplno Fest)
5. august – Ostrava (Naplno Fest
12. august – Plzeň (Naplno Fest)
19. august – Benešov (Naplno Fest)
9. september – Znojmo (Vinobraní)

Český spevák je po troch rokoch späť s novou hudbou a klip k jeho najnovšej skladbe Boys Don’t Cry má už takmer tri milióny prehratí! Song vyšiel vo štvrtok, 23. marca a na ceste je už aj debutový album, ktorého sa fanúšikovia nevedia dočkať už od jeho vystúpenia v súťaži Eurovision Song Contest 2018.

27-ročný rodák z Prahy fanúšikov na svoj prvý štúdiový album začal pripravovať už vo februári, kedy na Instagram pridal svoju fotku s jednoznačným popisom: „Čakal som 873 dní, kým toto budem môcť povedať. Singel Boys Don’t Cry vychádza 24. marca 2023. Je to prvý singel z nadchádzajúceho debutového albumu.“

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame