adam pavlovčin adonxs smack one sziget
Zdroj: TS
NewsEventyZahraničie

Na festivale Sziget vystúpia spevák Adam Pavlovčin i raper Smack One!

Adam Pavlovčin a Smack One na Szigete

Spevák Adam Pavlovčin, známy aj pod umeleckým menom Adonxs, a český raper Smack One budú 13. augusta koncertovať na jednom z najväčších a najlepších európskych festivalov – maďarskom Szigete. Jeho meno bude v line-upe popri hviezdach ako Billie Eilish, Imagine Dragons, David Guetta, Florence + the Machine, Lorde, Macklemore či Niall Horan, Sam Fender, Foals, Bonobo a kopec ďalších. Aj Česko bude mať na Szigete svojho zástupcu – bude ním popredná tvár českej rapovej scény Smack One.

„Sziget je môj prvý medzinárodný festival takýchto veľkých rozmerov. Som nesmierne vďačný a nadšený, že môžem odohrať svoj celý hodinový set, v ktorom zaznejú všetky skladby z debutového albumu ‘Age of Adonxs’ ako aj ďalšie, zatiaľ nevydané novinky. Verím, že toto je prvý krôčik k európskemu publiku a nebude posledný,“ prezradil do vystúpení na Szigete Adonxs, ktorý sa fanúšikom z celého sveta predstaví 13. augusta na Europe stage. Na tomto pódiu Sziget prezentuje najväčšie hudobné talenty z celého sveta, ktoré majú šancu o pár rokov preraziť na svetovej či európskej hudobnej scéne. Tento rok spolu s Adonxsom na Europe stage budú koncertovať aj napr. Amber Run, Stains The Canvas, Call Me Karizma, NOËP a mnohí ďalší.

Adonxs, ktorý je známy svojím hlbokým zamatovým hlasom a pódiovou extravaganciou, nedávno vydal sólový debut Age of Adonxs. Na ňom sú aj single „Moving On“ a „Game“, ktoré boli najhranejšími skladbami slovenského interpreta v éteri. Popularita Adama Pavlovčina odštartovala víťazstvom v česko-slovenskej Superstar v roku 2021, on však nie je iba talentovaný spevák a skladateľ, výborne sa mu darí aj v modelingu či ako profesionálnemu tanečníkovi.

Nekonečný zoznam interpretov

Raper a DJ Smack One sa počas svojho pôsobenia na hudobnej scéne stal skutočným fenoménom. Dosiahol nezávislosť od veľkých vydavateľstiev a sponzorov, postupne si prerazil cestu z klubu pre 100 ľudí až po vypredané haly s kapacitou 4000 fanúšikov. Smack One bude vystupovať 11. augusta na dropYard stage a spolu s ním aj hiphoperi a raperi ako Alyona Alyona z Ukrajiny, Bizzey – holandský raper č. 1. Z ďalekého východu sa na dropYarde predstaví kórejský Balming Tiger, japonský Kazuo & Taha a čínska Alice Longyu Gao.

Sziget festival sa v roku 2023 uskutoční od 10. do 15. augusta na budapeštianskom ostrove Óbudai v širšom centre Budapešti. Fanúšikovia sa môžu tešiť na Imagine Dragons, Billie Eilish, Florence + the Machine, David Guetta, Macklemore, Lorde, Mumford & Sons, Niall Horan, Sam Fender, YUNGBLUD, Foals, Jamie xx, M83, Moderat, Frank Carter & The Rattlesnakes, Sven Väth, Mimi Webb, Nothing But Thieves, Two Feet, Viagra Boys, Macklemore, Mumford & Sons, Lorde, ale aj Loyle Carner, Bonobo, Tale Of Us a mnohých ďalších.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, TS

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame