dominika mirgová aless
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPVideo

Dominika Mirgová chystá dokument a vydáva novinku Rezumé (VIDEO)

Dominika Mirgová a novinka Rezumé

Dominika Mirgová chystá nový dokument a prináša nám jeho prvú ochutnávku v podobe skladby s názvom Rezumé! Song vyšiel 12. mája aj spolu s videoklipom, v ktorom sa vraciame späť do decembra 2022. Zábery z víťazného zápasu proti Aless v rámci Fight Night Challenge sú pre Dominiku mimoriadne dôležité. V súvislosti s touto skúsenosťou fanúšikom čoskoro prinesie dokument.

Pred pár mesiacmi som si dala do života výzvu, ktorú som úspešne zvládla, aj vďaka ľuďom, ktorí sú na tejto fotke, no zopár ich tam ešte chýba. Napr. taký Peso1M s jeho tímom DSFX, ktorý bol celý čas pri tom a natočil 70 hodín materiálu na môj prvý dokument. Skladba Rezumé vo vizuáli nesie ochutnávku z tohto dokumentu a ja už teraz viem, že to bude obrovské. Pri klipe som sa rozplakala vždy, keď som ho schvaľovala, píše Dominika na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram, Spotify

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame